Powerbanklı ajanda

powerbank organizer

Powerbanklı Ajanda


2018 powerbanklı ajanda nedir ? Ne işinize yarar? Powerbanklı ajandanın sizlere getirisi saymakla bitmez. Türkiye'de en büyük powerbanklı ajanda satış pazarına sahibiz. Bu sayede siz müşterilerimiz için iyi hizmeti esas aldık. Powerbanklı ajanda sayesinde sizlerin hem notlarını kolaylıkla tutmaları sağlanıyor. Deri kaplaması sayesinde powebanklı ajanda rahat bir tutuşa sahiptir. Ayrıca size katacağı ekstra bir şıklığa sahip olan powerbank organizer sizlerin rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Ve bizde bu ürünün Türkiye pazarında en iyileri arasında yerimizi alıyoruz. Powerbank organizer aldığınızda sizlerin rahat kullanımı için bulunmuş bir üründür. 2018 yılına girmeye sayılı günler kala sizinde elinizde bir powerbank ajanda bulunsun.

2018 yılının ilk günlerinde elinizde bulunduracağınız bir powerbank ajanda sayesinde telefon yada tabletinizin şarjının bitmesi sizler için artık bir sorun olmayacak. Çünkü Powerbank ajanda 6000 Mah. sahip bir batarya içerir. AyrıcaBu da demek oluyor ki telefon ve ya tabletinizi en az iki defa sarj dolumunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz yerde sarjınız bittiği anda şarj dolumu yapabilirsiniz

Powerbanklı ajanda ayrıca bir de 16 GB depolama alanına sahip bir USB bellek barındırır. Bu sayede sizlere artı bir değer daha katar. İstediğiniz anda bilgisayarınızda bulundurduğunuz resimler, müzikler, videoları bu usb belleğe aktarabilirsiniz. Powerbanklı ajandanız yanınızda olduğu sürece istediğiniz yerde herhangi bir bilgisayardan bu verilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca sayfaları powerbank organizer sayfalarını değiştirebiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde değiştirilebilir iç sayfalarla istediğinizi yapabilirsiniz.Powerbank ajanda Tüm Özellikleri:


-6000 mah. şarj dolumu gerçekleştirilebilir.


-16 gb usb bellek


-Değiştirilebilir İç  Sayfalar


-Deri Kaplama


- 1 Yıl Garanti


Bu özellikleri barındıran en ucuz Powerbanklı ajandayı siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için en hızlı kargo ile temin ediyoruz. Sizlerde bu ürüne çok rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise bize ulaşmak. Ve sonrasında en hızlı şekilde powerbank organizer elinizde. Kalite konusunda ödün vermeyen firmamız 1 yıl garantisi ile sizlere uzun ömürlü bir kullanışı garantiliyor. Promosyon ürün olarak da kullanılan bu ürünümüzün sahibi olmak çok kolay. Siz değerli müşterilerimizin bize ulaşması için iletişim sayfalarında mail adresleri, telefon numaraları mevcuttur.
.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *